Geodeta
Starogard Gdański

BIURO GEODEZYJNO – KARTOGRAFICZNE MAPGEO

Obsługa geodezyjna Starogard Gdański

Obsługa geodezyjna w Starogardzie Gdańskim oferowana przez moją firmę MAPGEO to gwarancja rzetelnie i kompleksowo wykonanego zlecenia. Pracuję na specjalistycznym sprzęcie, bazując na wiedzy zdobytej w trakcie studiów oraz podczas mojej kariery zawodowej. 

Posiadam wymagane przez prawo specjalistyczne uprawnienia zawodowe w zakresie geodezji i kartografii, które pozwalają mi na świadczenie usług dla Klientów ze Starogardu Gdańskiego i okolic. Moje uprawnienia w zakresie I (tj. geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne) pozwalają mi zapewnić kompleksowa obsługę geodezyjną wszelkiego rodzaju inwestycji. Pracuję z Klientami ze Starogardu Gdańskiego, którzy są:

  • osobami fizycznymi,
  • podmiotami gospodarczymi,
  • instytucjami państwowymi i innymi.

Zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszelkie pytania, rozwieję wątpliwości i umówię się na spotkanie.

Geodezja Starogard Gdański

Mapa do
celów projektowych

Podział
działki

Inwentaryzacja powykonawcza budynku i przyłączy

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Wznowienie znaków granicznych działki

Wytyczanie
budynków

Geodeta Starogard Gdański Ceny

Każda inwestycja jest inna, każde zlecenie różni się od siebie. Z tego względu MAPGEO wycenia każda usługę indywidualnie w oparciu o indywidualne uwarunkowania. Aby uzyskać pełną wycenę, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z biurem pod numerem telefonu 511 005 858 lub mailowo na mapgeo@wp.pl.
Zapraszam do kontaktu. 

Usługi geodezyjne Starogard Gdański - dlaczego MAPGEO?

Technologia

Wykorzystuję pomiary najnowocześniejszym sprzętem.

Biegłość

Doskonale znam obowiązujące przepisy.

Rzetelność

Sprawnie, szybko i rzetelnie wykonuję każde zlecenie.

Kontakt

Dobry kontakt z Klientami to mój priorytet. 

MAPGEO - geodezja Starogard Gdański

Nazywam się Paweł Jażdżewski i jestem uprawnionym geodetą w zakresie I. Działam w Starogardzie Gdańskim i okolicznych miejscowościach. Ukończyłem studia na kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Koszalińskiej z bardzo dobrym wynikiem. 

Zajmuję się geodezją od kilku lat. Przez ten czas zdobyłem tak ważne doświadczenie w tej dziedzinie. Prowadzę własną działalność gospodarczą.

Oferuję swoim Klientom elastyczne podejście i kompleksowe rozwiązania. Geodezja to nie tylko mój zawód, ale także pasja. Dzięki temu robię to, co lubię. Do każdego powierzonego mi zlecenia podchodzę w sposób indywidualny. Chętnie doradzam i pomagam w sprawie trybu i kolejności postępowania np. w procedurze uzyskania pozwolenia na budowę oraz wszystkich zagadnień związanych z zakresu geodezji. 

Geodeta uprawniony mgr inż. Paweł Jażdżewski

Nr uprawnień 22900

Geodeta uprawniony Paweł Jażdżewski wykonuję wszystkie usługi geodezyjne w okolicach powiatu starogardzkiego, gdańskiego i tczewskiego
Numer uprawnień można zweryfikować na rządowej stronie:

http://www.gugik.gov.pl/uprawnienia-zawodowe/znajdz-geodete.