GEODETA PAWEŁ JAŻDŻEWSKI

Biuro Geodezyjno – Kartograficzne MAPGEO
mgr inż. Paweł Jażdżewski – geodeta uprawniony (numer uprawnień 
22900) – świadczy kompleksowe usługi geodezyjne głównie na terenie województwa pomorskiego. 

Jestem Geodetą, którego spośród innych wyróżnia to, że potrafię dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy klient z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony profesjonalnym i rzeczowym podejściem do zlecenia. Wysoka jakoś świadczonych usług związana jest z dużą elastycznością i mobilnością. Priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów technologicznych i pomiarowych.

Osoby decydujące się na skorzystanie z moich usług mogą być pewne, że praca przeze mnie wykonana będzie solidna, o czym świadczą kompetencje zdobyte w trakcie ukończonych studiów Inżynierskich oraz Magisterskich na Politechnice Koszalińskiej na kierunku Geodezji i Kartografii. Całą wyniesioną ze studiów praktykę i wiedzę dopełnia fakt uzyskanych przeze mnie zaświadczeń ukończonych szkoleń, wydanych przez Ośrodek Szkolenia Geodetów i Kartografów Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Jestem członkiem Stowarzyszenia Geodetów Polskich od 2020 r.

Zdobyte doświadczenie oraz uzyskane uprawnienia zawodowe z zakresu geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych (Nr uprawnień 22900) pomogły mi podjąć decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej. W ten sposób powstało Biuro Geodezyjno-Kartograficzne MAPGEO, które odpowie na Państwa potrzeby z należytą starannością i uwagą, zachowując przy tym również odpowiednią rzetelność i profesjonalizm.

Co mnie wyróżnia?

Biegłość w przepisach prawnych

Nowoczesny cyfrowy sprzęt

Szybkość wykonywania prac

Sprawność w wykonywaniu zleceń

Co mnie wyróżnia?

Biegłość w przepisach prawnych

Nowoczesny cyfrowy sprzęt

Szybkość wykonywania prac

Sprawność w wykonywaniu zleceń