Geodeta Tczew

BIURO GEODEZYJNO – KARTOGRAFICZNE MAPGEO

Geodeta Tczew - usługi geodezyjne MAPGEO

Obsługa geodezyjna Tczew

 

Obsługa geodezyjna w Tczewie, którą oferuje moja firma MAPGEO jest zawsze wykonywana rzetelnie i dokładnie. W pracy korzystam z wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu, posiadam n iezbędne uprawnienia i dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Wymagane prawnie uprawnienia zawodowe w zakresie geodezji i kartografii, które posiadam, pozwalają mi świadczyć usługi geodezyjne dla Klientów w Tczewie i okolicach. Uprawnienia w zakresie I (czyli geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne) zezwalają na obsługę geodezyjną wielu rodzajów inwestycji. Moi Klienci z Tczewa i okolic to:

  • osoby fizyczne,
  • podmioty gospodarcze,
  • instytucje państwowe,
  • inni.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie wyjaśnię wszystkie wątpliwości i odpowiem na pytania.

Geodezja Tczew

Wytyczanie
budynków

Mapa do
celów projektowych

Wznowienie znaków granicznych działki

Inwentaryzacja powykonawcza budynku i przyłączy

Podział
działki

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Geodeta Tczew Ceny

Różne rodzaje inwestycji oraz różna złożoność zleceń wymagają personalizowanego podejścia za każdym razem. Dlatego wszystkie usługi w MAPGEO są wyceniane indywidualnie. W celu omówienia szczegółów oraz poznania wyceny, proszę o kontakt pod numerem telefonu 511 005 858 lub mailowo na mapgeo@wp.pl.

Usługi geodezyjne Tczew - dlaczego MAPGEO?

Rzetelność

Dokładnie i sprawnie wykonuję powierzone mi zlecenia.

Technologia

Korzystam z nowoczesnego sprzętu pomiarowego.

Kontakt

Dbam o dobry kontakt z klientem, a MAPGEO to zaufana firma.

Biegłość

Doskonale orientuję się w obowiązujących przepisach.

MAPGEO - geodezja Tczew

Nazywam się Paweł Jażdżewski i jestem uprawnionym geodetą w zakresie I. Realizuję zlecenia wykonuję w Tczewie i okolicach. Wiedzę zdobyłem na studiach na kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Koszalińskiej z wynikiem bardzo dobrym. 

Geodezją zajmuję się od kilku lat, co pozwoliło mi na zdobycie doświadczenia i wiedzy praktycznej. Prowadzę własną działalność gospodarczą. 

Chętnie oferuję Klientom kompleksowe usługi, wyróżniam się również elastycznym podejściem i utrzymywaniem dobrych kontaktów z Klientem. Geodezja to nie tylko mój zawód, ale także pasja. Chętnie realizuję zlecenia, a w pracy robię to, co lubię i na czym znam się najlepiej. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie. Chętnie pomagam, doradzam i objaśniam, np. procedury uzyskania pozwolenia na budowę i wszystkie inne zagadnienia związane z geodezją i kartografią.

Geodeta uprawniony mgr inż. Paweł Jażdżewski

Nr uprawnień 22900

Geodeta uprawniony Paweł Jażdżewski wykonuję wszystkie usługi geodezyjne w okolicach powiatu starogardzkiego, gdańskiego i tczewskiego
Numer uprawnień można zweryfikować na rządowej stronie:

http://www.gugik.gov.pl/uprawnienia-zawodowe/znajdz-geodete.